Bøsøre Vandværk amba

 

Bestyrelsen      
  Formand Anders Skriver 23 33 55 45   askriver@gmail.com
  Næstformand Karsten Bruno Jensen 22 41 37 34 karstenbrunojensen7@gmail.com
  Kasserer Inge Galthen 62 67 13 65 galthen@mail.dk
  Sekretær Peer Locher 61 65 46 75 peerlocher@gmail.com
  Medlem Lars Andersen 21 45 86 94 lars@holmskovgaard.dk
Øvrige      
 Bestyrelses suppleant Peter Hyldebrandt 52 38 19 52 peter@hyldebrandt.dk
 Bestyrelses suppleant Michael Kjær-Pedersen 21 65 44 57 michael.kjaer-pedersen@firstcamp.dk
 Revisor Margit Drost 20 48 09 86 margitdrost@gmail.com
 Revisor Kurt Quistgaard 40 31 77 16  quistgaard@post.tele.dk
 Revisor suppleant Ebbe Salling 20 33 04 13 ebbesalling@hotmail.dk
Drift      
 Regnskab Astrid Fogh 40 60 94 96 astrid@am-regnskab.dk
 Revsøre Smedie Knud Erik Nielsen 62 25 12 81 revsoere.smedie@mail.tele.dk 

 


Generalforsamling afholdt torsdag d. 27. maj 2021, kl. 19.00.
Sted: First Camp Bøsøre Strand, Eventyrkroen

Vandets hårdhedsgrad: 19º dH


Senest målt den: 03-01-2018


Værdi: Hårdhed:
0-4° dH Meget blød
4-8° dH Blød
8-12° dH Middelhårdt
12-18° dH Temmelig hårdt
18-24° dH Hårdt
24-30° dH Meget hårdt
>30° dH Særdeles hårdt